Klub

Squash i sauna w profesjonalnym klubie sportowym w Szczecinie- Squash na Rampie. Najwyższej klasy korty w atrakcyjnych cenach- sprawdź!

Stworzyliśmy pierwszy profesjonalny klub squasha w Szczecinie.

Nazwa SQUASH na Rampie nawiązuje do oryginalnej architektury tego niezwykłego miejsca, dawnej przetwórni mleka. Znane hasło ?Pij mleko, będziesz wielki!? nabrało nowego znaczenia :)

Przystępując do pracy wyszliśmy z założenia, że tak wyjątkowy sport, jakim jest squash, będzie sprawiał jeszcze więcej radości w wyjątkowym miejscu.

Dlatego, tworząc nowe wnętrza, wzorowaliśmy się na starych planach budynku. Czerwone cegły, metalowe podpory i elementy funkcjonujących tu dawniej urządzeń... Dzięki nim nasza Rampa zyskała niepowtarzalny klimat.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 3 profesjonalne pełnowymiarowe korty ASB, 2 sauny Klafs, wypożyczalnię i sklep ze sprzętem oraz kawiarenkę. Dysponujemy również darmowym łączem Wii-Fi. Zachęcamy także do korzystania z naszego dozorowanego parkingu tuż przed wejściem do klubu. Wszystkim Gościom gwarantujemy miłą atmosferę, sprzyjającą dobrej grze i udanym spotkaniom - zarówno tym prywatnym, jak i zawodowym.