Profesjonalne korty ASB

Dołożyliśmy wszelkich starań, by gra w squasha na Rampie dostarczała Państwu maksimum satysfakcji. Stąd nietuzinkowy wystrój wnętrz i profesjonalne korty ASB urządzone na światowym, mistrzowskim poziomie. Dzięki nim każdy gracz na Rampie poczuje się jak prawdziwy zawodowiec.
Zachęcamy Państwa do uważnego zapoznania się z zastosowaną przez nas nowoczesną technologią. Dzięki niej gra w squasha staje się jeszcze przyjemniejsza i dostarcza niezapomnianych wrażeń!

Tym rewolucyjnym rozwiązaniem jest ASB System 85 ? pierwsze tego typu korty na świecie, zmontowane są w naszym klubie!

Nowy kort Squash ASB posiada doskonałe właściwości odbicia piłki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jakość odbicia piłki można uznać za wzór. Dzięki wypełnieniu ścian suszonym ogniowo piaskiem kwarcowym i zastosowaniu specjalnego nowatorskiego poszycia paneli, hałas w nowym demontowanym korcie ASB Squash ograniczony został do minimalnych wartości nie przekraczających 45 dB.

Ściana frontowa nowego kortu Squash ASB składa się z 3 elementów, a ściana boczna z 4 elementów. Ściany nowego kortu ASB Squash pokryte są specjalnym materiałem gwarantującym piłce doskonały grip.

Montaż lub demontaż nowego kortu ASB Squash wraz z podłogą sportową trwa zaledwie 3,5 dnia, co znacznie ogranicza koszt prac związanych z przeniesieniem kortów do innego klubu. Elementy ścian kortu są prefabrykowane i nie wymagają wykończenia. Nowe Ściany ASB Squash nie są malowane!!!

karnet

squash cennik