Rampa Wellness

Rampa Wellness - Rozgrzewka w saunach Klafs

Ciepło to jeden z najstarszych środków leczniczych stosowanych przez człowieka. Uzyskany w ten sposób efekt pocenia odciąża nerki, oddziałuje korzystnie na serce i cały krwiobieg.

Sucha sauna to doskonały sposób na wypoczynek. Poprawia nastrój, rozluźnia całe ciało i skutecznie oczyszcza organizm. Tutaj odetchną Państwo po długim dniu i nabiorą sił na kolejne wyzwania.
W saunie IR zastosowano promienie podczerwone długie typu IRC, mające szczególnie delikatne i łagodne oddziaływanie na ciało. Dzięki nim kąpiel w saunie to doskonała forma rozgrzewki przed grą. Wykorzystywana jest w fizykoteriapii. Powoduje głębokie odprężenie. Wytwarzając energię, przygotowuje mięśnie do dużego wysiłku. Najlepsze efekty przynoszą regularne wizyty, nie tylko przed i po treningu. Dlatego do naszych saun zapraszamy wszystkich, by zregenerować siły i zadbać o dobry wygląd po trudach dnia codziennego. Zapewniamy, że efekt zadowoli Państwa w pełni. Nasze sauny to skuteczny sposób na obniżenie ciśnienia krwi i poprawę krążenia. Kąpiele oczyszczają skórę i cały organizm ze szkodliwych toksyn. Już po jednej wizycie doznają Państwo przyjemnego uczucia lekkości i poczują się dużo młodziej. A spojrzenie w lustro jedynie utwierdzi Państwa w przekonaniu, że warto korzystać z naszych saun.